Прописи и документација

Правна и педагошка документација.

Огласи

Текући огласи, јавне набавке, конкурси, итд...

Упис у први разред

Потребна документација.

Новогодишњи вашар

У петак, 27. 12. 2019. године у Памбуковици за ученике од првог до осмог разреда је организована новогодишња продајна изложба. Ученици су представили своје креативне радове: честитке, новогодишње и божићне декорације, колаче, венчиће, украсне тегле, лампионе... У раду су им помагали наставници и учитељи.

Након изложбе представљен је рад Обогаћеног једносменског рада школе (хор, плес, караоке). По први пут јавно је изведена химна школе настала као резултат пројектне наставе. Публика је великим аплаузом наградила своје другаре и наставнике.

Захваљујући РТВ Сити-ју са Уба израђен је музички видео за химну школе "Свети Сава, моја школа". Химну изводи школски хор у пратњи Јелене Кисељчић, клавијатура и Бојан Николић, гитара.  Погледајте видео.