Шта знаш о саобраћају

И ове године, Основна школа „Свети Сава“ из Памбуковице, била је домаћин Општинског такмичења „Шта знаш о саобраћају“, из предмета Техничко и информатичко образовање. Такмичење су свечано отворили представници Ауто-мото савеза, Полицијске станице Уб, наше школе, а све под покровитељством Општине Уб која је и овог пута свакој школи поклонила по један бицикл.
Укупно 30 ученика, из четири основне школе са подручја Општине Уб, огледало се у познавању саобраћајних прописа, односно полигону спретности у вожњи бицикла, и то у мушкој и женској конкуренцији, у две узрасне категорије.
Најуспешнији представници наше школе су били ученик петог разреда Дарко Васиљевић, који је освојио прво место у Б категорији, и ученик шестог разреда Никола Сакић, који је освојио треће место у Ц категорији, док је екипно најупсешнији био тим ОШ "Рајко Михаиловић" из Бањана. Најбољи такмичари су награђени дипломама, а на окружно такмичење су прошли такмичари са првог и другог места.

Погледајте прилог РТВ Сити са Уба.

Измењено 9. 10. 2017