Дечија недеља 2019.године

У школској 2019/2020.години Дечија недеља одржана је од 7. до 11. октобра под слоганом "Да право свако - дете ужива лако". У школи су реализоване следеће активности: Пишемо поруке/поуке, Деца имају права, али и обавезе, Спортски дан, Од читања се расте, Руски филм.

Од многобројних занимљивих активности издвајамо гостовање Градске библиотеке "Божидар Кнежевић" у издвојеном одељењу у Чучугама. У склопу активности библиотека је ученицима нижих разреда презентовала занимљиве књиге и овом приликом школи донирала пет књига на поклон.

У сарадњи са Културним центром са Уба који реализује манифестацију "Недеља православног и руског филма", ученицима свих разреда је пуштене су пројекције руских филмова. Детаљнији извештај можете прочитати у посебној вести на нашем сајту.

Измењено 15. 10. 2019