Виртуелно дружење ученика ИО Чучуге са библиотеком

2

У понедељак, 2. новембра 2020. године, у ИО Чучуге остварено је виртуелно дружење ученика од првог до четвртог разреда и Библиотеке „Божидар Кнежевић из Уба. Због актуелне епидемиолошке ситуације и немогућности да деца посете библиотеку, учитељице Срна Јеленић и Ана Гајић су у сарадњи са представницама градске библиотеке, Драганом Јанковић и Славицом Брдаревић, осмислиле програм кроз који су децу представиле ову установу, а библиотекарке су ученицима нешто више рекле о књижном фонду, начину рада, како могу постати чланови и позајмљивати књиге, али и присуствовати различитим програмима и радионицама које ова установа организује. Након овог дружења ученици првог разреда су се учланили у библиотеку и одмах узели своје прве књиге за читање које су резервисали током овог дружења.

3

Измењено 15. 11. 2020