Распоред наставе на РТС 3

РТС Планета

Моја школа

Запослени

Послови руковођења

рб Презиме и име Радно место
1. Славица Марјановић Директор

 

Општи, административни и финансијски послови

рб Презиме и име Радно место
3. Владимир Милосављевић Секретар
4. Деан Васиљевић Секретар
5. Љубица Перић Шеф рачуноводства

 

 

 

 

Стручни сарадници

рб Презиме и име Радно место
2. Николић Бојан Педагог
3. Кузмановић Сања Библиотекар

 

 

 

Наставници разредне наставе

  Презиме и име Радно место
1. Марија Јовановић Разредна настава
  Јовић Златија Разредна настава
3. Владисављевић Љиљана Разредна настава
4. Ана Гајић Разредна настава
5. Јована Перишић Разредна настава
6. Ранисављевић Ненад Разредна настава
7. Александра Новаковић Разредна настава
8. Срна Јеленић Разредна настава

 

Наставници предметне наставе

Рб Презиме и име ОС

Наставна

област

Разред и одељење

у којима предаје

 
1. Душан Смоловић VIII1 Српски језик V1, VI1, VII1, VIII1  
2. Марија Лазић V2 Српски језик VI2, VIII2  
3. Светлана Вучићевић V1 Руски језик V1VI1VII1VIII1  
Енглески језик V1,2 VI1,2VII1,2  
4. Марија Петровић  

Француски

језик

VII1,2VIII1,2  
5. Милица Ђукановић   Енглески језик I-IVПамбуковица, Радуша, Чучуге, Докмир, Слатина  
Руски јеик V2, VI2VII2, VIII2  
6. Марија Вучићевић   Ликовна култура VI1,2VI1,2VII1,2VIII1,2  
Цртање, сликање, вајање VII1,2  
7. Марија Божанић   Музичка култура V1,2VI1,2 VII1,2 VIII1,2  
  Хор и оркестар VIII1,2  
8. Небојша Вулићевић   Историја V1VI1VII1VIII1  
Свакодневни живот у прошлости V1  
9. Сања Радовановић Милутиновић   Историја V2VI2 VII2 VIII2  
Свакодневни живот у прошлости V2  
 
10. Катарина Божић VIII2 Географија V1,2VI1,2VII1,2VIII1,2  
11. Синиша Бјеговић   Техника и технологија V1,2 VI1,2VII1,2VIII1,2  
Информатика и рачунарство V1,2 VI1,2  

12.

Љиљана Мијаиловић VII1 Математика V1,VI1, VII1, VIII1  
Информатика VII1, VIII1  

13.

Владимир Перић VI2 Математика V2, VI2, VII2, VIII2  
Информатика VII2, VIII2  
14. Драган Марковић   Физика VI2, VII2, VIII2  
15. Joвана Игњатовић   Хемија VII2, VIII2  
16. Јулијана Станојевић Терзић   Хемија VII2, VIII2  
17. Зоран Јаковљевић VII2 Физичко и здравствено васпитање V1,2VI1,2 VII1,2 VIII1,2  
Физичке активности V1,2VI1,2  
18. Илија Јокић   Веронаука V1,2VI1,2 VII1,2 VIII1,2  
19. Марија Аничић   Биологија V2VI2, VII2, VIII2  
20. Андријана Станојевић VI1 Биологија V1, VI1, VII1, VIII1  
Чувари природе VI1,2  

 

Помоћно особље

  Презиме и име Радно место
1. Вера Вукосављевић чистачица
сервирка
2 Петровић Горан Чистачица
3. Петровић Слободан Домар
Чистачица
4. Илић Миломир Чистачица
5. Ђокић Љубица Кувар
Чистачица
6. Ђокић Гордана Чистачица
7. Милена Поповић Чистачица
8. Милка Ковачевић Домар
Чистачица

Измењено 1. 10. 2020