Запослени

У дугом постојању школе одувек се неговао дух стваралаштва, пријатељства, сарадње са родитељима, са другим школама и локалном заједницом.

Традиционално, сваке године школска слава Свети Сава уједно и слава наше школе, прославља се у заједничкој организацији са ученицима и родитељима ученика завршног разреда.

Школа већ дуги низ године прави спортска дружења са пријатељском школом са територије Уба „Рајко Михаиловић“, из Бањана.

Ове године школа је учествовала у пројекту Општине Уб, МУП Уб и ОЕБС-а „Стоп насиљу – бавите се спортом“. Пројекат је реализован кроз низ предавања, спортских такмичења школа у циљу промоције спорта, толеранције и дружења.

 

Ненаставно особље
1. Славица Марјановић
директор
2. Љубица Перић
шеф рачуноводства
3. Владимир Милосављевић
секретар
4. Сања Кузмановић
библиотекар
5. Бојан Николић
педагог


Наставно особље
1. Душан Смоловић
Српски језик


V1,VI1,VII1,VIII1 Снежана Новаковић
I1

2.Александра Петрoвић

Српски језик

VII2,VIII2 Слађана Јеремић
II1
3.Мирјана Алимпијевић
Француски језик
ОС V1,2,VI1,2,VII1,2,VIII1,2 Ненад Ранисављевић
III1
4. Јелена Кисељчић
Музичка култура
V1,2,VI1,2,VII1,2,VIII1,2 Златија Јовић
II2,IV2,
5. Светлана Вучићевић

Руски језик; Енглески језик

ОС V1,2,VI1,2,VII1,2,VIII1,2 IIII1 Љиљана Владисављевић
IV1
6. Ивана Петковић
Руски језик; Енглески језик
Слатина, I2,II2,III2,IV2
Наташа Вујић
Слатина
7. Љиљана Мијаиловић
Математика; Информатика
V1,VI1,VII1,VIII1 Срна Јеленић
III2,I2,
8. Владимир Перић
Математика V2,VI2,VII2,VIII2 Јелена Јаковљевић
Радуша
9. Марија Аничић
Биологија V2,VI2,VII2,VIII2

Дајанa Симеуновић

Чучуге
10.АндријанаСтанојевић
Биологија ОС V1,VI1,VII1,VIII1

11. Драган Марковић
Физика

V1,2,VI1,2,VII1,2,VIII1,2

12. Mаријана Луковић
Ликовна култура
ОС

V1,2,VI1,2,VII1,2,VIII1,2

13. Александра Илић
Историја ОС

V1,2,VI1,2,VII1,2,VIII1,2

14. Зорица Лукић-Цонић
Географија

VII2 ,V2, VI1,2,VIII2,

15. Сања Милутиновић
Географија  

V1,VII1,VIII1

16. Илија Јокић
Веронаука

V1,2,VI1,2,VII1,2,VIII1,2 I1,2,II1,2,III1,2,IV1,2

17. Јулијана Терзић
Хемија ОС

V1,2,VI1,2,VII1,2,VIII1,2

18. Зоран Јаковљевић
Физичко васпитање
ОС

V2,VI1,2,VII2,VIII2

19. Марко Ђокић
ТИО

V1,2,VI1,2,VII1,2,VIII1,2

20. Сања Лалић
Српски језик
ОС

V2 VI2

21. Mилица Ђукановић

Енглески језик Руски језик

Радуша; Чучуге,IV1 II1

 

Помоћно особље
1. Горан Петровић
ложач
2. Миломир Илић
ложач
3. Слободан Петровић
домар
4. Милица Милијашевић
спремачица
5. Гордана Ђокић
помоћна радница
6. Вера Илић
помоћна радница
7. Софранић Милутин
домар
8. Љубица Ђокић
куварица

Измењено 20. 9. 2017