Прописи и документација

Правна и педагошка документација.

Огласи

Текући огласи, јавне набавке, конкурси, итд...

Упис у први разред

Потребна документација.

Светосавске свечаности 2023. године

Растко по рођењу,
Сава по опрeдељењу,
Свети по Божјем допуштењу.
Да нисмо имали Растка, да ли би ми, Срби, данас имали цркву, школу и образовање?

Богатство једног народа можемо измерити духовним и историјским наслеђем, оном баштином која траје и због које смо поносни на своје претке, а спомињањем и прослaвљањем култа Светог Саве увиђамо колико је био и остао важна личност у нашој историји и цркви.
Савиндан је један од ретких празника који присно обједињује и уједињује  цркву и школу. Овогодишња радост поводом прославе овог важног датума започела је служењем свете литургије у манастиру Докмир, којој су присуствовали ученици нашег издвојеног одељења из Докмира. Ђаци су извели рецитале у храму, за шта су били награђени светосавским пакетићима. Након тога, славље је настављено у просторијама школе, уз извођење светосавске приредбе. Свечано је било у свим одељењима наше школе.

Матична школа

ИО Докмир