
Поводом Дана планете Земље, ученици старијих разреда у сарадњи са наставницом биологије Маријаном Исидоровић су приредили креативне презентације и скечеве на тему очувања природне средине.
Након презентација, у школском дворишту је спроведена еколошка акција чишћења дворишта и околине школе. Чувајмо животну средину!

