
У суботу, 28.2.2026. године, у ОШ "Милан Муњас" на Убу одржана су Oпштинска такмичења из српског језика и физике. Наши ученици су остварили велики успех и пласман на окружна такмичења.
На Општинском такмичењу из физике Нина Ђокић VI1, освојила је прво место. На Општинском такмичењу из српског језика Марко Ковачевић V2 и Маша Ковачевић V2 освојили су друго место.
Браво за Нину, Марка и Машу и Ану Цонић, наставницу физике и Марију Лазић, наставницу српског језика!
